Strona główna  |  _inne_
Niestety księgarnia Literacka.pl kończy działalność. Piszę to z wielkim żalem, gdyż kocham książki, uwielbiałem je sprzedawać, wysyłać Państwu, rozmawiać z moimi Klientami przez internet i z tymi z Państwa, którzy przychodzili odbierać towary osobiście w siedzibie księgarni. Bardzo Państwu dziękuję, będzie mi tego niezwykle brakowało. Jednocześnie przepraszam tych których działalność księgarni w ostatnich tygodniach zawodziła. Niestety wśród prób ratowania sklepu nie udawało się już działać jak dotąd. Przez różne nietrafne decyzje popadłem w długi i nie udało się przekonać dostawców księgarni do dalszej współpracy. Nie wszystkie Państwa zamówienia złożone w ostatnich dniach udało mi się obsłużyć. Postaram się w możliwie najkrótszym czasie dokonać zwrotu przedpłat za niezrealizowane zamówienia. Proszę o cierpliwość i zaufanie. Na głównej stronie księgarni będą wkrótce dokładniejsze informacje o terminach realizacji zwrotów do kolejnych zamówień. Proszę wierzyć, że nie chciałem nikogo "naciągać" czy oszukiwać. Po prostu w pewnym momencie, gdy biznes bankrutuje, zanika płynność finansowa.
_inne_

_inne_

Akcesoria do telefonuAkcesoria do telefonu   (5) Dom i ogródDom i ogród   (19) ElektronikaElektronika   (46)
Gadżety i galanteriaGadżety i galanteria   (1.127) Moleskine AkcesoriaMoleskine Akcesoria   (1) Moleskine KalendarzeMoleskine Kalendarze   (23)
Moleskine NotesyMoleskine Notesy   (51) Muzyka na DVDMuzyka na DVD   (11) Muzyka na płycie winylMuzyka na płycie winyl   (27)
PP   (2) PocztówkiPocztówki   (113) SelfpublicaSelfpublica   (1)
SLSL   (1) Śpiewniki KolędyŚpiewniki Kolędy   (14) Sport turystykaSport turystyka   (81)
Tanie książkiTanie książki   (10) UpominkiUpominki   (848) WlasneWlasne   (8)

Produkty polecane
Nowe produkty
21.57zł
21.57zł
21.57zł
21.57zł
21.57zł
21.57złPaczkomaty
Huta Dźwięku

Copyright ©2018 LITERACKA.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Regulamin sklepu   /   Polityka prywatności
Projekt i wdrożenie: Mysklep-online.pl