Strona główna  |  Muzyka na CD  |  klasyczna  |  Chopin: Preludes


Chopin: Preludes

Chopin: Preludes


W tej cenie 1 szt.
Wydawnictwo UNIVERSAL MUSIC POLSKA
rok wydania2015
kod paskowy028948119103
ISBN028948119103

18.27zł

17.16zł

oszczędzasz 1.11zł
 
Piętnaście lat po historycznym zwycięstwie w Konkursie Chopinowskim w 2000, Yundi powraca do repertuaru, który jako pierwszy przyniósł mu uznanie publiczności i krytyków, i który inspirował jego najbardziej natchnione interpretacje. Tegoroczny album, pierwsze studyjne nagranie Chopina od 2010 roku, zawiera komplet Preludiów Chopina. To nagranie stanowi pierwszy etap zaplanowanego przez Yundi Chopinowskiego Projektu, w ramach którego artysta zamierza w przyszłym roku nagrać oba koncerty fortepianowe i który obejmuje także trasę koncertową po Europie, Dalekim Wschodzie i Chinach pod hasłem „The Legend of Chopin”.
 ,
Ze swoim pełnym poezji wyczuciem liryki połączonym z fenomenalną techniką, Yundi stał się jednym z najbardziej podziwianych wykonawców muzyki Chopina w ostatnich latach. Zwycięstwo w czternastym Konkursie Chopinowskim było historycznym wydarzeniem, nie tylko ze względu na to, że był to pierwszy konkurs wygrany przez chińskiego artystę, ale także, że Yundi był najmłodszym (miał wówczas osiemnaście lat) zwycięzcą w historii Konkursów Chopinowskich i pierwszym laureatem pierwszej nagrody od piętnastu lat. Od tego czasu jego kariera w klasycznym repertuarze, szczególnie w repertuarze związanym z twórczością wielkiego polskiego twórcy, jeszcze się rozwinęła. W tym roku Yundi zgodził się przyjąć niezwykle zaszczytną propozycję udziału w pracach jury XVII Konkursu Chopinowskiego, co czyni go najmłodszym członkiem jury w historii konkursów. Tym samym artysta znajdzie się w towarzystwie takich luminarzy pianistyki jak Martha Argerich, Dmitri Alexeev i Garrick Ohlsson.
 ,
W uznaniu wyjątkowych związków artysty z polskim kompozytorem, Yundi otrzymał Złoty Medal za zasługi dla polskiej kultury nadany mu przez polski rząd w 2010 roku.
 ,
Poza najwyższymi pochwałami od profesjonalnych krytyków i uznania ze strony polskiego rządu, Yundi posiada niezrównaną grupę fanów. Popularność jego internetowego profilu w Chińskiej Republice Ludowej jest porównywalna z profilami największych gwiazd rocka, a jego koncerty są regularnie oblegane. Artysta występuje dla miliarda telewidzów a jego Weibo (chiński twitter) posiada odwiedza 17 milionów zwolenników.
Koszty przesyłki z uwzględnieniem aktualnego koszyka
Sposób dostawyKoszt
Odbiór osobisty (po wpłacie na konto) Kraków, ul. Przybyszewskiego 230.00zł
Odbiór osobisty (po wpłacie na konto) Kraków, ul. Kalwaryjska 200.00zł
Odbiór osobisty (po wpłacie na konto) Kraków, HUTA DŹWIĘKU, os. Teatralne 101.00zł
Odbiór osobisty (po wpłacie na konto) Kraków, WINNACJA, ul. Lipowa 6e1.00zł
Odbiór osobisty (po wpłacie na konto) Kraków, GARAŻ Food & Wine, ul. Józefitów 8 (1 min od pl. Inwalidów)1.00zł
Poczta Polska - przesyłka firmowa polecona (zwykle 2-5 dni) - Niewielkie towary do 2kg! Nie wszystkie towary mają zdefiniowane wagi, może się okazać, że sklep będzie zmuszony zaproponować inną opcję dostawy7.00zł
Paczka w Ruchu6.00zł
DOSTAWA W KRAKOWIE (strefa zielona)8.00zł
Kurier11.00zł
Pocztex Kurier 4811.00zł
Paczkomaty InPost9.00zł
Pocztex Kurier 48 (zapłata przy odbiorze) 13.00zł
DOSTAWA W KRAKOWIE (strefa czerwona)11.00zł
Kurier - paczka pobraniowa (zapłata przy odbiorze)16.00zł

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję
Paczkomaty
Huta Dźwięku

Copyright ©2018 LITERACKA.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Regulamin sklepu   /   Polityka prywatności
Projekt i wdrożenie: Mysklep-online.pl